Асортимент товарів
 
Банер Сервис
2020
Банер
Банер TP-Link
Lenovo

Товары: Периферія: Мережеве обладнання, Вита пара, Патч-корд, Шафи: Оптичне мережеве обладнання

SFP модуль MERCURY 1.25G 1310nm 3Km WDM SC поддержка DDM (S1213-S03C)
≈246.15 грн
немає в наявності
SFP модуль MERCURY 1.25G 1550nm 3Km WDM SC поддержка DDM(S1215-S03C
≈218.80 грн
немає в наявності
Медіаконвертор Merlion B (IC + 113), 1550 WDM одноволоконний Full / Half duplex, SC 25km (-40 + 85 ° C), + блок живлення 5V 1A Q60
≈303.59 грн
немає в наявності
Медіаконвертор Merlion A (IC + 113), 1310 WDM одноволоконний Full / Half duplex, SC 25km (-40 + 85 ° C), + блок живлення 5V 1A Q60
≈303.59 грн
немає в наявності
Медіаконвертер Merlion B (IC + 175), 1550, 10M/ 100M/1000M, (0 +70°C), 20km+ блок живлення 5V 2A (євро вилка) Q10
≈492.30 грн
немає в наявності
Медіаконвертер Merlion А (IC + 175), 1310, 10M / 100M / 1000M, (0 +70°C), 20km+ блок живлення 5V 2A (євро вилка) Q10
≈492.30 грн
немає в наявності
Патч-корд оптический sc/upc-sc/upc simplex s-9/125um 2м
≈50.00 грн
під замовлення
Патч-корд оптичний NanoConnect SC/UPC-SC/APC 3.0 мм - 3м
32.00 грн
Патч-корд оптичний зовнішній FTTH SC/UPC-SCUPC 100m
230.00 грн
Патч-корд оптичний зовнішній FTTH SC/UPC-SCUPC 25m
≈72.00 грн
немає в наявності
Патч-корд оптичний зовнішній FTTH SC/UPC-SCUPC 50m
120.00 грн
Патч-корд оптичний NanoConnect SC/UPC-LC/UPC 3.0 мм - 3 м
≈32.00 грн
немає в наявності
Патч-корд оптичний NanoConnect SC/UPC-SC/UPC 3.0 мм - 3 м
32.00 грн
  Медіаконвертор Merlion A (IC + 113), 1310 WDM одноволоконний Full / Half duplex, SC 25km (-40 + 85 ° C), + блок живлення 5V 1A Q60
≈287.18 грн
немає в наявності
Патч-корд оптичний зовнішній FTTH SC/UPC-SCUPC 150m
350.00 грн
Патч-корд оптичний зовнішній FTTH SC/UPC-SCUPC 200m
420.00 грн
Медіаконвертор Merlion B (IC + 113), 1550 WDM одноволоконний Full / Half duplex, SC 25km (-40 + 85 ° C), + блок живлення 5V 1A Q60
≈287.18 грн
немає в наявності
Медіаконвертер RCI A (IC+113), 1310 WDM одноволоконий Full/Half duplex , SC 20km (0 +70°C), + блок живлення 5V 1A Q50
278.97 грн
Медіаконвертер RCI B (IC+113), 1550 WDM одноволоконий Full/Half duplex , SC 20km (0 +70°C), + блок живлення 5V 1A Q50
278.97 грн
Попередження

Увага! Сайт працює в режимі обмеженої функціональності.

Ваш браузер не тестувався на сумісність з нашим сайтом, тому JavaScript був відключений.

Розділ товарів і розділ оформлення замовлень буде працювати некоректно.

Скористайтеся одним з найбільш полулярних браузерів останніх версій: Chrome, IE, Opera, FireFox, з включеним JavaScript.

Менеджер
Менеджер інтернет-магазину
222-09-68
Запоріжжя, пр. Соборний, 176
 
Телефоны
Банер Tefal
Роботи Xiaomi