Асортимент товарів
 
Банер Сервис
2020
Банер
Банер TP-Link
Lenovo

Товары: Периферія: Мережеве обладнання, Вита пара, Патч-корд, Шафи: Оптичне мережеве обладнання

Патч-корд оптический sc/upc-sc/upc simplex s-9/125um 2м
≈50.00 грн
під замовлення
Патч-корд оптичний NanoConnect SC/UPC-SC/UPC 3.0 мм - 3м
45.00 грн
Патч-корд оптичний зовнішній FTTH SC/UPC-SCUPC 100m
300.00 грн
Патч-корд оптичний зовнішній FTTH SC/UPC-SCUPC 150m
400.00 грн
Патч-корд оптичний зовнішній FTTH SC/UPC-SCUPC 200m
500.00 грн
Медіаконвертер YOSO A (IC + 113), 1310 WDM одноволоконний Full / Half duplex, SC 25km (-40 + 85 ° C), + блок живлення 5V 1A Q60
≈420.00 грн
немає в наявності
Медіаконвертер YOSO B (IC + 113), 1550 WDM одноволоконний Full / Half duplex, SC 25km (-40 + 85 ° C), + блок живлення 5V 1A Q60
≈420.00 грн
немає в наявності
Медіаконвертер Merlion B (IC + 175), 1550, 10M/ 100M/1000M, (0 +70°C), 20km+ блок живлення 5V 2A (євро вилка) Q10
≈700.00 грн
немає в наявності
Медіаконвертер Merlion А (IC + 175), 1310, 10M / 100M / 1000M, (0 +70°C), 20km+ блок живлення 5V 2A (євро вилка) Q10
700.00 грн
Медіаконвертор Merlion A (IC + 113), 1310 WDM одноволоконний Full / Half duplex, SC 25km (-40 + 85 ° C), + блок живлення 5V 1A Q60
450.00 грн
Медіаконвертор Merlion B (IC + 113), 1550 WDM одноволоконний Full / Half duplex, SC 25km (-40 + 85 ° C), + блок живлення 5V 1A Q60
450.00 грн
Попередження

Увага! Сайт працює в режимі обмеженої функціональності.

Ваш браузер не тестувався на сумісність з нашим сайтом, тому JavaScript був відключений.

Розділ товарів і розділ оформлення замовлень буде працювати некоректно.

Скористайтеся одним з найбільш полулярних браузерів останніх версій: Chrome, IE, Opera, FireFox, з включеним JavaScript.

Менеджер
Менеджер інтернет-магазину
222-09-68
Запоріжжя, пр. Соборний, 176
 
Телефоны
Банер график работ
Rotex
Ariston SG 80