Телеприставка з підтримкою кодека H.265: World Vision T625D3

 

Цифровий ресивер DVB-T2 World Vision T625D3

 

World Vision T625D3 телеприставка з підтримкою кодека H.265, базується на високопродуктивному процесорі GUOXIN GX6702S5. Підтримує прийом цифрового ТВ в стандартах ефірного DVB-T/T2 та кабельного DVB-C телебачення. Дана модель являє собою оновлену модифікацію телеприставки T62D3, але вже з новим апаратним забезпеченням та підтримкою кодека H.265.

Як і у всіх нових моделях цифрових телеприставок World Vision, присутня можливість підключення пристрою до бездротової мережі через зовнішній USB Wi-Fi адаптер, оскільки не всі моделі адаптерів підходять для реалізації такого виду з'єднання, то докладна інформація зазначена в характеристиках на пристрій. При підключенні до мережі інтернет користувач отримує додатковий програмний функціонал, це оновлення програмного забезпечення через мережу інтернет, інформація про прогноз погоди на тиждень в додатку "Погода", плеєр IPTV для перегляду інтернет трансляцій ТВ каналів, онлайн-кінозал Мегого з величезною медіатекою фільмів, серіалів і мультфільмів, RSS новини.

Відмінність World Vision T625D3 перед іншими ТВ приставками нового модельного ряду побудованого на процесорі GUOXIN GX6702S5, це наявність світлодіодного LED дисплея, відсутність кнопок управління на лицьовій панелі корпусу, зовнішній блок живлення, дана модель займає середній ціновий сегмент пристроїв. Програмне забезпечення адаптовано таким чином, що підходить на всі телеприставки World Vision побудовані на платформі GX6702S5.

 

Попередня   Наступна
Попередження

Увага! Сайт працює в режимі обмеженої функціональності.

Ваш браузер не тестувався на сумісність з нашим сайтом, тому JavaScript був відключений.

Розділ товарів і розділ оформлення замовлень буде працювати некоректно.

Скористайтеся одним з найбільш полулярних браузерів останніх версій: Chrome, IE, Opera, FireFox, з включеним JavaScript.

Менеджер
Менеджер інтернет-магазину
222-09-68
Запоріжжя, пр. Соборний, 176
 
Телефоны
Банер график работ
QCY T12