Просторий корпус, який задовольнить будь-яких користувачів - корпус QUBE QB928A

 

Корпус QUBE QB928A

 

Модель QUBE QB928A Black - це просторий корпус формату MiddleTower, який задовольнить вимоги більшості користувачів. Гострі краї каркаса, виготовлені з листового металу в 0,45 мм, акуратно зашліфовані або підігнуті, тим самим унеможливлюється будь-яка можливість поранитися при складанні. Велике сервісне вікно для встановлення або заміни процесорного кулера, технологічні вікна для акуратного розведення та монтажу кабелів, достатній зазор за бічною кришкою -все це зроблено для вашої зручності.

Фронтальна панель чорного кольору з перфорацією практично по всій площі сприяє проходженню свіжого повітря всередину кейсу та чудовій циркуляції всередині. У верхній частині панелі, біля кнопок включення та примусового перезавантаження виробник виніс кілька високошвидкісних портів USB3.0, а також аудіо- та мікрофонні роз'єми.

Наявність у корпусі QUBE QB928A трьох встановлених вентиляторів з червоним підсвічуванням забезпечить відмінну продувність у всіх, навіть технічно обмежених до доступу, місцях.

 

Попередня   Наступна
Попередження

Увага! Сайт працює в режимі обмеженої функціональності.

Ваш браузер не тестувався на сумісність з нашим сайтом, тому JavaScript був відключений.

Розділ товарів і розділ оформлення замовлень буде працювати некоректно.

Скористайтеся одним з найбільш полулярних браузерів останніх версій: Chrome, IE, Opera, FireFox, з включеним JavaScript.

Менеджер
Менеджер інтернет-магазину
222-09-68
Запоріжжя, пр. Соборний, 176
 
Телефоны
Банер график работ
QCY T12