Невеликий міський рюкзак Rivacase 5422

 

Рюкзак для міста Rivacase 5422

 

Щоб рюкзак не став прикрою завадою в дорозі, він повинен бути просторим, але не громіздким, що вміщає, проте, всі необхідні речі. Rivacase 5422 дуже місткий рюкзак із колекції Aviva - уособлення ретельно продуманого балансу. У ньому легко помістяться всі необхідні вам речі, він також досить компактний, що допоможе вам легко поміщатися з місця на місце.

Rivacase 5422 з колекції Aviva оснащений дуже важливим та корисним аксесуаром - панеллю-органайзером, тому ваша авторучка, листок паперу, ключі, гаманець та гаманець будуть зберігатися у призначеному для них місці, що зробить вас організованішими та допоможе ефективно йти до своєї мети. А для того, щоб ваші ключі завжди були під рукою, ми оснастили цю панель знімним ремінцем для ключів.

Іноді, коли потрібно швидко покласти в рюкзак якусь річ, дуже не хочеться довго та втомливо відкривати основне відділення, а потім знову укладати речі на місце. Ми оснастили наш рюкзак надійною передньою кишенею на блискавці для зберігання смартфона, зарядного пристрою або іншого необхідного аксесуара.

 

Доступні моделі

 

Рюкзак для міста

Rivacase 5422 (Red)

Рюкзак для міста

Rivacase 5422 (Beige)

Попередня   Наступна
Попередження

Увага! Сайт працює в режимі обмеженої функціональності.

Ваш браузер не тестувався на сумісність з нашим сайтом, тому JavaScript був відключений.

Розділ товарів і розділ оформлення замовлень буде працювати некоректно.

Скористайтеся одним з найбільш полулярних браузерів останніх версій: Chrome, IE, Opera, FireFox, з включеним JavaScript.

Менеджер
Менеджер інтернет-магазину
222-09-68
Запоріжжя, пр. Соборний, 176
 
Телефоны
Банер график работ
QCY T12