Ультракомпактний зовнішній акумулятор із двома USB-виходами: ExtraLife 10000F

 

Зовнішній акумулятор ExtraLife 10000F

 

Сьогодні ми хотіли б представити вашій увазі чергову новинку - зустрічайте перед вами павербанк відразу з двома USB портами модель ExtraLife 10000F. Дизайн пристрою зможе привернути увагу більшість покупців. Корпус виконаний з міцного пластику з приємним на дотик матовим покриттям, на якому не сильно залишаються сліди від пальців.

Компактний, стильний ExtraLife 10000F легко можна буде переносити у своєму рюкзаку. За своїми формами він нагадує невеликий смартфон із великим запасом акумулятора. На лицьовій частині розміщені індикатори стану заряду акумулятора, які дозволяють користувачеві вчасно побачити необхідність підзарядити пристрій. Зліва знаходиться роз'єм microUSB для заряджання пристрою. На протилежному боці влаштована функціональна кнопка. Пристрій підтримує заряджання одночасно двох пристроїв. Місткість акумулятора становить 10000 мАч, чого більш ніж достатньо для того, щоб не переживати за заряд акумулятора не тільки смартфона, але й інших мобільних пристроїв, наприклад вашого mp3-плеєра.

ExtraLife 10000F стане ідеальним помічником для будь-якого користувача, особливо якщо він веде активний спосіб життя і часто не має можливості зарядити свій смартфон від розетки. Потужності акумулятора павербанка буде цілком достатньо для того, щоб 2-3 рази повністю зарядити смартфон із ємністю акумулятора. Крім того, можливість одночасно заряджати відразу два пристрої, що дозволяє відновити заряд батареї не тільки мобільного пристрою, але й інших гаджетів.

 

Попередня   Наступна
Попередження

Увага! Сайт працює в режимі обмеженої функціональності.

Ваш браузер не тестувався на сумісність з нашим сайтом, тому JavaScript був відключений.

Розділ товарів і розділ оформлення замовлень буде працювати некоректно.

Скористайтеся одним з найбільш полулярних браузерів останніх версій: Chrome, IE, Opera, FireFox, з включеним JavaScript.

Менеджер
Менеджер інтернет-магазину
222-09-68
Запоріжжя, пр. Соборний, 176
 
Телефоны
Банер график работ
QCY T12