Спорткар у світі 3D друку - Bambu Lab P1P

 

3D принтер Bambu Lab P1P

 

Хочеться почати цей огляд одночасно з переваг даної моделі так як їх безумовно достатньо! Прискорення з надійною та стабільною кінематикою Core XY досягається до 20000 мм/с2. 3D принтер готовий до роботи з коробки. Можливість апгрейднути свій P1P для багатобарвного друку (палітра кольорів з 16-ти кольорів) завдяки запатентованій системі AMS. Має вражаючі показники друку, прикладом кораблик Banchy буде надруковано всього за вісімнадцять хвилин, шар за 24 секунди.

 

 

Bambu Lab P1P, як спорткар у світі 3D друку. Швидкість побудови з нуля до 500 мм/с лише за чверть секунди. Наявність системи погашення вібрацій та підвищення тиску за осями "XY" для забезпечення плавності та високого рівня якості побудови.

 

 

Оснащений Direct-екструдером нового покоління з прямою подачею нитки філаменту для покращеного контролю процесу екструзії та ретракції пластику. Наявність датчика авто вирівнювання (калібрування робочої платформи) служить для рівного нанесення філаменту та гарної адгезії на першому шарі. 3D принтер Bambu Lab P1P поставляється з авторським фірмовим широкофункціональним програмним забезпеченням для моніторингу та управління як на ПК так і представлено на мобільній версії за допомогою Вашого смартфона. Головна особливість, можливість модифікації зовнішнього вигляду 3D принтеру.

 

Варіації можливих шаблонів:
Pixel Modplate:

 

Готові файли для друку бічних панелей можна безкоштовно завантажити на офіційному сайті виробника. Одна з наступних переваг даної моделі є суцільнометалевим hot end. Дозволяє працювати з різними видами філаменту навіть композитними пластиками. Також з огляду на високі температурні режими забезпечується плавна екструзія з метою підвищення рівня якості 3D друку. Завдяки датчику філаменту Ви завжди вчасно дізнаєтесь про закінчення нитки. Функція відновлення друку дозволяє продовжити 3D побудови моделі з місця аварійного переривання не починаючи все спочатку, тим самим заощаджуючи час і ресурси. Стабільність роботи надійної кінематики підтримує датчик натягу ременів. Укомплектований сучасною модернізованою системою вентиляції з можливим регулюванням швидкості.

 


3D принтер Bambu Lab P1P як і інші моделі Bambu Lab втілення всіх нових функцій та очікувань від 3D мейкерів по всьому світу. Все продумано до дрібниць і має глибоку історію створення. Виробник удосконалюється у кожному релізі своєї новинки.

 

Попередня   Наступна
Попередження

Увага! Сайт працює в режимі обмеженої функціональності.

Ваш браузер не тестувався на сумісність з нашим сайтом, тому JavaScript був відключений.

Розділ товарів і розділ оформлення замовлень буде працювати некоректно.

Скористайтеся одним з найбільш полулярних браузерів останніх версій: Chrome, IE, Opera, FireFox, з включеним JavaScript.

Менеджер
Менеджер інтернет-магазину
764-22-77
Запоріжжя, вул.Троїцька, 11
 
Графік роботи
Телефони
Автоматичні кавомашини
Tefal