Гігабітна Wi-Fi мережа за доступною ціною - TP-Link Archer C64

 

Маршрутизатор TP-Link Archer C64

 

TP-Link Archer C64 - бездротовий дводіапазонний MU-MIMO маршрутизатор виробництва TP-Link. Дозволяє підключити більше пристроїв: діапазон 2,4 ГГц забезпечить надійне підключення для роботи з поштою таперегляду веб-сторінок, в той час, як діапазон 5 ГГц краще підійде для мультимедійних завдань, таких як відеостріми або онлайн-ігри.


 


Завдяки чотирьом високопродуктивним зовнішнім антенам маршрутизатора Archer C64 сигнал Wi-Fi буде у всьому будинку, а технологія Beamforming дозволить поліпшити якість сигналу для віддалених пристроїв шляхом виявлення їх місця розташування і концентрування сигналу в їхньому напрямку. Переведіть Archer C64 в режим точки доступу, щоб перетворити наявну дротову мережу в бездротову. Налаштуйте Archer C64 за лічені хвилини через зрозумілий веб-інтерфейс і зручний додаток Tether, яке також дозволяє управляти налаштуваннями мережі з будь-якого пристрою, що працює на Android або iOS.

 

Попередня   Наступна
Попередження

Увага! Сайт працює в режимі обмеженої функціональності.

Ваш браузер не тестувався на сумісність з нашим сайтом, тому JavaScript був відключений.

Розділ товарів і розділ оформлення замовлень буде працювати некоректно.

Скористайтеся одним з найбільш полулярних браузерів останніх версій: Chrome, IE, Opera, FireFox, з включеним JavaScript.

Менеджер
Менеджер інтернет-магазину
222-09-68
Запоріжжя, пр. Соборний, 176
 
Телефоны
Роботи Xiaomi
Банер Tefal