Спеціальний пристрій захисту від перепадів напруги в мережі - реле напруги Сolorway

 

Реле напруги ColorWay (16A/3680W) 165V/260V LED1 white

 

Реле напруги Сolorway - спеціальний пристрій захисту від перепадів напруги в мережі. Реле в режимі реального часу аналізує напругу мережі та автоматично вимикає підключену техніку від живлення при виході показників напруги на критичні позначки.

Після повернення напруги у встановлений діапазон навантаження - автоматично вмикається з невеликою затримкою. Затримка під час увімкнення необхідна для обладнання, якому неприйнятні короткострокові відключення (холодильники, морозильні камери, кондиціонери).

 

 

Функції реле:

 

- Виявлення перенапруги: Якщо напруга перевищує 260 В, блимає червоний індикатор перенапруги, а захисне обладнання буде вимкнено.

- Виявлення низької напруги: Якщо напруга нижче 165 В, засвітиться червоний індикатор низької напруги, а захисне обладнання буде вимкнено.

- Допустима напруга: якщо напруга знаходиться в діапазоні від 165 до 260 В, індикація несправності зникне. З цього моменту таймер почне блимати зеленим протягом 3 хвилин. Через три хвилини зелений індикатор перестане блимати і світитиметься. Поки напруга мережі не нормалізується, обладнання буде вимкнено. Після нормалізації напруги обладнання буде підключено до мережі.

 

Попередня   Наступна
Попередження

Увага! Сайт працює в режимі обмеженої функціональності.

Ваш браузер не тестувався на сумісність з нашим сайтом, тому JavaScript був відключений.

Розділ товарів і розділ оформлення замовлень буде працювати некоректно.

Скористайтеся одним з найбільш полулярних браузерів останніх версій: Chrome, IE, Opera, FireFox, з включеним JavaScript.

Менеджер
Менеджер інтернет-магазину
764-22-77
Запоріжжя, вул.Троїцька, 11
 
Графік роботи
Телефони
Телевізор Xiaomi Mi TV A2 32''
Patriot P300
Монітор Samsung 24" LS24C310EAIXCI IPS