Цілодобовий моніторинг вашого самопочуття - Haylou Smart Watch LS02

 

Смарт-годинник Haylou Smart Watch LS02 (black)

 

Нові розумні годинники Haylou LS02 відрізняються від попередньої моделі великим сенсорним екраном 1.4 дюйма роздільною здатністю 320х320 пікселів. Екран поміщений під зігнуте загартоване скло, стійке до пошкоджень. Щільність пікселів становить 320 ppi. Також ці годинники відрізняються тривалою автономністю - вони 20 днів працюють на одному заряді з цілодобовим контролем серцевого ритму. У годиннику використовується Bluetooth 5.0, що значно знижує витрату енергії і зменшує ймовірність втрати зв'язку між розумнимгодинником і смартфоном.

Корпус годинника тонкий і легкий зі зручним дихаючим силіконовим ремінцем. Годинник Haylou LS02 буде не замінним на тренуваннях, 12 вбудованих спортивних режимів допоможуть записати і проаналізувати дані, постійно контролюючи Ваш серцевий ритм. Розумні годинники Haylou LS02 захищені від води і пилу по промисловому стандарту IP68. Автоматичний моніторинг сну допоможе поліпшити якість Вашого сну.

Всі повідомлення зі смартфона Ви зможете отримувати прямо на Вашому зап'ясті. Дзвінки, отримані повідомлення, події календаря, повідомлення додатків - Ви не пропустите нічого важливого.

 

 

Рекомендуємо

 

Смарт-годинник

Hoco Y1 чорний

Смарт-годинник

Xiaomi IMILAB W01 Rose Gold

Смарт годинник

 HAVIT HV-M9006

Смарт-годинник Hoco Y1 чорний

Смарт-годинник Xiaomi IMILAB W01 Rose Gold

Смарт годинник дитячий HAVIT HV-M9006 Bluetooth Blue БН

Попередня   Наступна
Попередження

Увага! Сайт працює в режимі обмеженої функціональності.

Ваш браузер не тестувався на сумісність з нашим сайтом, тому JavaScript був відключений.

Розділ товарів і розділ оформлення замовлень буде працювати некоректно.

Скористайтеся одним з найбільш полулярних браузерів останніх версій: Chrome, IE, Opera, FireFox, з включеним JavaScript.

Менеджер
Менеджер інтернет-магазину
764-22-77
Запоріжжя, вул.Троїцька, 11
 
Графік роботи
Телефони
Автоматичні кавомашини
Tefal