Завжди гарячий обід - мікрохвильова піч Ardesto GO-E725S

 

Мікрохвильова піч Ardesto GO-E725S

 

Мікрохвильова піч Ardesto GO-E725S стане в нагоді вам вдома або в офісі, з нею ви в будь-який момент зможете швидко розігріти і навіть приготувати з нуля смачний обід, не проводячи багато часу на кухні. Її сучасний дизайн і універсальне колірне рішення відмінно вписується в будь-який стиль оформлення приміщення. Подбайте про своє здоров'я, встановіть її на стільниці і назавжди забудьте про бутерброди або холодний перекус.

Одне з базових завдань мікрохвильової печі – провести швидке відтавання заморожених продуктів, щоб ви могли почати готувати їх після робочого дня. В Ardesto GO-E725S передбачена функція інтелектуального розморожування, при якому ви можете завантажити ємність з фаршем, цільним шматком м'яса або будь-яким іншим блюдом, обрати відповідний режим і після звукового сигналу ви отримаєте рівномірно відтанув продукт, готовий до подальшої обробки.

Для управління всіма функціями мікрохвильової печі передбачені кнопки і поворотний вимикач. За допомогою кнопок, що відмінно виділяються на робочій панелі, ви зможете обрати потрібний режим приготування, розігріву або розморожування, а поворотний вимикач служить для визначення ваги продукту і часу необхідної обробки. Для бічного відкривання дверцят просто потягніть їх за ручку.

 

Попередня   Наступна
Попередження

Увага! Сайт працює в режимі обмеженої функціональності.

Ваш браузер не тестувався на сумісність з нашим сайтом, тому JavaScript був відключений.

Розділ товарів і розділ оформлення замовлень буде працювати некоректно.

Скористайтеся одним з найбільш полулярних браузерів останніх версій: Chrome, IE, Opera, FireFox, з включеним JavaScript.

Менеджер
Менеджер інтернет-магазину
222-09-68
Запоріжжя, пр. Соборний, 176
 
Телефоны
Банер график работ
QCY T12