Гвинтокрут із високою якістю й точністю виконання - Xiaomi Jiuxun Tools Screwdriver Set 18 in 1 Black (Q/NBJX001)

 

Викрутка Xiaomi Jiuxun Tools Screwdriver Set 18 in 1 Black (Q/NBJX001)

 

Викрутка виглядає як корпус-циліндр із органайзером для 18 біт усередині. Просто розгвинчується, встановлюється в робоче положення подовжувач-тримач для біт. Корпус виконаний із пластику з покриттям софт-тач. У місці кріплення утримувача пластик армований та має вбудований магніт для фіксації. Біти зі сталі CR-V (Cr-Mo). Корпус розгвинчується з невеликим зусиллям, різьблення пластикове, коротке. На корпусі є фірмовий напис.

Усередині корпусу ховається органайзер. Біти встановлені кожна у свій слот, витягувати та ховати назад зручно. Подовжувач-тримач простий, із вбудованим магнітом. Встановлюється прямо у корпус. У "похідному" положенні зберігається всередині органайзера. Органайзер складається з трьох поворотних кілець по 6 слотів кожне. Кільця м'які, гумові, обертаються незалежно, полегшуючи процес вибору та вилучення біт.18 шт. біт, виготовлених із високоміцного сплаву Cr-V.

Кожна біта має маркування, обробка шліців якісна, в роботі не "злизуються", більш-менш нормальні біти. подовжувач, потім биту. Можна працювати.

 

Попередня   Наступна
Попередження

Увага! Сайт працює в режимі обмеженої функціональності.

Ваш браузер не тестувався на сумісність з нашим сайтом, тому JavaScript був відключений.

Розділ товарів і розділ оформлення замовлень буде працювати некоректно.

Скористайтеся одним з найбільш полулярних браузерів останніх версій: Chrome, IE, Opera, FireFox, з включеним JavaScript.

Менеджер
Менеджер інтернет-магазину
222-09-68
Запоріжжя, пр. Соборний, 176
 
Телефоны
Банер график работ
QCY T12