Здивує вас не тільки низькою ціною, але і унікальними можливостями - Smart TV X96 S400

 

Медіаплеєр X96 S400 TV Stick 2GB/16GB

 

X96 S400 - нова, краща смарт тв приставка Stick, яка має високий рівень продуктивності, який можна порівняти з повнорозмірними пристроями. Бюджетне апаратне забезпечення робить даний стик одним з найдоступніших, при цьому він дозволяє переглядати відео, грати в невимогливі ігри і працювати з самими різними іншими додатками!

Приставка X96 S400 показує хороші показники продуктивності завдяки чотирьохядерного процесора Allwinner H313 з частотою - 2 Ггц. У цього процесора значно знижено тепловиділення. У сумісництво з пасивною системою охолодження це набагато підвищує продуктивність і працездатність приставки.

Перегляд якісного відео з роздільною здатністю до 4К можливий завдяки гарному графічному процесору Mail-G31 MP2. GPU розрахований на роботу на частоті 850 МГц і має продуктивність 6,8 Gpix / s. Також X96 S400 підтримує кодек H.265. Приставка працює на ОС Android 10.0 і оновлюється автоматично «по повітрю». Присутній зручний класичний інтерфейс Android. Серед встановлених додатків є програми для безкоштовного перегляду відео та прослуховування музики і магазин додатків, де можна скачати все інше.

 

Попередня   Наступна
Попередження

Увага! Сайт працює в режимі обмеженої функціональності.

Ваш браузер не тестувався на сумісність з нашим сайтом, тому JavaScript був відключений.

Розділ товарів і розділ оформлення замовлень буде працювати некоректно.

Скористайтеся одним з найбільш полулярних браузерів останніх версій: Chrome, IE, Opera, FireFox, з включеним JavaScript.

Менеджер
Менеджер інтернет-магазину
222-09-68
Запоріжжя, пр. Соборний, 176
 
Телефоны
з нами тепло
be quit!
Корпуса Deep Cool