Забезпечить захист будь-якого приміщення - відеодомофони GreenVision

 

Кольорові відеодомофони GreenVision

 

Ради нагадати Вам, що в нашому асортименті доступні кольорові відеодомофони від компанії GreenVision. Домофон GreenVision здатний постійно забезпечувати безпеку будь-якого приміщення, де необхідно контролювати доступ, будь-то квартира, приватний будинок, офіс фірми або виробниче підприємство.

Green Vision GV-052-J-VD7SD silver

З його допомогою можна не тільки спілкуватися, але й бачити тих, хто бажає увійти в приміщення. Слід зазначити і той важливий факт, що побачити візитера ви зможете навіть в тому випадку, якщо не станете відповідати на дзвінок. Тобто, небажані відвідувачі не зможуть потрапити до вас, якщо ви цього не хочете. GreenVision оснащені 7-дюймовим кольоровим екраном. У пристроях є 12 попередньо встановлених мелодій виклику. З регулювань доступно управління рівнем гучності зв'язку і настройка яскравості, контрастності дисплея. Купівля кольорового відеодомофона GreenVision - це відмінне рішення, якщо вам потрібно контролювати відвідувачів і вести спостереження прямо перед вхідними дверима.

 

Всі доступні моделі

Попередня   Наступна
Попередження

Увага! Сайт працює в режимі обмеженої функціональності.

Ваш браузер не тестувався на сумісність з нашим сайтом, тому JavaScript був відключений.

Розділ товарів і розділ оформлення замовлень буде працювати некоректно.

Скористайтеся одним з найбільш полулярних браузерів останніх версій: Chrome, IE, Opera, FireFox, з включеним JavaScript.

Менеджер
Менеджер інтернет-магазину
222-09-68
Запоріжжя, пр. Соборний, 176
 
Телефоны
з нами тепло
be quit!
Корпуса Deep Cool