Створить комфорт і затишок - вентилятор підлоговий Holmer HFS-1216B

 

Вентилятор підлоговий Holmer HFS-1216B

 

Вентилятор Holmer HFS-1216B допоможе створити приємні і комфортні умови в приміщенні жарким літом. Насолоджуйтеся приємним подувом вітерця і комфортною прохолодою. Завдяки стильному дизайну і класичному поєднанню кольорів пристрій буде мати гарний вигляд у вашій квартирі.

Вентилятор Holmer HFS-1216B представлений у вигляді лопатевої конструкції, який стійко розташовується в будь-якому зручному для вас місці за допомогою надійної хрестоподібної підставки. Пристрій досить мобільне і при необхідності ви можете з легкістю переносити його з кімнати в кімнату. Інтуїтивно зрозуміле управління вентилятором Holmer HFS-1216B здійснюється безпосередньо на корпусі за допомогою кнопкової панелі зі світловим індикатором. Ви можете вибрати оптимальну комфортну швидкість обдування із запропонованих трьох режимів обертання. Дуже зручним рішенням є функція Автоповорот, таким чином, потік повітря поперемінно охоплює всю площу кімнати, а не тільки дме в певному напрямку. Також є можливість регулювання висоти більш ніж на метр, кута нахилу і повороту на 90 градусів для управління потоком повітря.


 

 

Рекомендуємо

 

Вентилятор підлоговий

Rotex RAF49-E

Вентилятор підлоговий

Rotex RAF42-B

Вентилятор напольный Rotex RAF49-E

Вентилятор Rotex RAF42-B

Попередня   Наступна
Попередження

Увага! Сайт працює в режимі обмеженої функціональності.

Ваш браузер не тестувався на сумісність з нашим сайтом, тому JavaScript був відключений.

Розділ товарів і розділ оформлення замовлень буде працювати некоректно.

Скористайтеся одним з найбільш полулярних браузерів останніх версій: Chrome, IE, Opera, FireFox, з включеним JavaScript.

Менеджер
Менеджер інтернет-магазину
222-09-68
Запоріжжя, пр. Соборний, 176
 
Телефоны
Кондиционеры