Компактне і потужне рішення, яке виглядає стильно, як на стелі, так і на стіні - точка доступу Mikrotik cAP AC RBcAPGi-5acD2nD

 

Точка доступу Mikrotik cAP AC RBcAPGi-5acD2nD

 

Точка доступу RouterBOARD CAP ac - це дуже компактне і потужне рішення, яке виглядає стильно, як на стелі, так і на стіні. Маршрутизатор підтримує одночасну роботу в двох частотних діапазонах: 2 ГГц і 5 ГГц c технологією MIMO 2x2, а також сучасний високошвидкісний протокол 802.11ac і попередні протоколи 802.11bgn, забезпечуючи при цьому покриття на 360 градусів навколо себе.

Незважаючи на те, що маршрутизатор підтримує режим ретранслятора, він також містить два порти Ethernet, які дають Вам можливість розширити Вашу мережу надійним проводовим підключенням, і навіть якщо потрібно живлення PoE, оскільки cAP ac підтримує 802.3af PoE input (вхід) на першому порту і passive PoE output (вихід) (до 57В) на другому порту. Тому він може підключати і живити RouterBOARD і інші пристрої, такі як IP-камери.

Наприклад, Ви можете використовувати центральний пристрій hEX PoE для живлення всіх ваших cAP ac, а потім до них підключити пристрої cAP lite, щоб забезпечити ще краще покриття. hEX PoE можна навіть використовувати в якості сервера CAPsMAN, тому ви можете легко централізовано керувати всіма точками доступу.

 

Попередня   Наступна
Попередження

Увага! Сайт працює в режимі обмеженої функціональності.

Ваш браузер не тестувався на сумісність з нашим сайтом, тому JavaScript був відключений.

Розділ товарів і розділ оформлення замовлень буде працювати некоректно.

Скористайтеся одним з найбільш полулярних браузерів останніх версій: Chrome, IE, Opera, FireFox, з включеним JavaScript.

Менеджер
Менеджер інтернет-магазину
222-09-68
Запоріжжя, пр. Соборний, 176
 
Телефоны
Кондиционеры