Ідеальна електростанція для використання в приміщенні та на вулиці - CTECHi GT600

 

Зарядна станція CTECHi GT600 600W (384Wh)

 

GT600 – це портативна зарядна станція, яка має загальну потужність 691 Вт*год. Завдяки невеликим розмірам, а саме вазі 7,8 кілограма, та компактній конструкції прилад легко переносити, транспортувати та встановлювати. Зарядна станція сумісна з широким спектром пристроїв, включаючи домашнє, офісне та різноманітне медичне обладнання.


Однією з ключових особливостей GT600 є можливість заряджати декілька пристроїв одночасно. Зарядна станція оснащена декількома портами, зокрема двома розетками змінного струму, двома портами USB-A і ще одним USB-C. Це дозволяє користувачам заряджати власні ноутбуки, телефони, планшети, камери та інші електронні пристрої одночасно, що робить цей пристрій ефективним та зручним рішенням для живлення.

GT600 також має вбудований РК-екран, який відображає важливу інформацію, таку як рівень заряду акумулятора, вхідну та вихідну потужність та стан заряджання. Це дозволяє користувачам відстежувати процес заряджання в режимі реального часу, що дає змогу більш ефективно керувати енергоспоживанням.

 

Попередня   Наступна
Попередження

Увага! Сайт працює в режимі обмеженої функціональності.

Ваш браузер не тестувався на сумісність з нашим сайтом, тому JavaScript був відключений.

Розділ товарів і розділ оформлення замовлень буде працювати некоректно.

Скористайтеся одним з найбільш полулярних браузерів останніх версій: Chrome, IE, Opera, FireFox, з включеним JavaScript.

Менеджер
Менеджер інтернет-магазину
764-22-77
Запоріжжя, вул.Троїцька, 11
 
Графік роботи
Телефони
Xiaomi Mi Box S 4K 2nd Gen
NJOY Cadu 650
Кондиціонери