Проста елегантність. Покращена вентиляція. Корпус Cougar MX330-G Pro

 

Корпус Cougar MX330-G Pro

 

MX330-G Pro – це корпус для ПК формату Mid-Tower, що забезпечує чудову циркуляцію повітря та оглядовість збірки: суцільна передня сітка забезпечує гарну вентиляцію внутрішнього простору, а масивна ліва панель із загартованого скла дозволяє вам добре бачити вашу збірку. Завдяки високошвидкісному порту Gen2 Type-C для новітніх пристроїв, підтримці радіатора довжиною до 360 мм, відеокарти діаметром 385 мм та процесорного кулера діаметром 160 мм, MX330-G Pro забезпечує чудову продуктивність та співвідношення ціни та якості.

Оманливо простий дизайн передньої панелі MX330-G Pro забезпечує потужний потік повітря та покращену вентиляцію. Скляна панель виглядає як портал у вашому ігровому ПК. Вона дозволяє не тільки насолоджуватися встановленим підсвічуванням, але і створює неповторний зовнішній вигляд.

MX330-G Pro оснащений оригінальним 20-контактним роз'ємом Type-C Gen 2 Key A, який забезпечує доступ до новітніх пристроїв та забезпечує справжню еталонну швидкість передачі даних. Крім того, тут є два порти USB 3.0 та один порт USB 2.0, що дозволяють легко заряджати аксесуари та підключати периферійні пристрої. Розширені можливості USB дозволяють отримати максимальну віддачу від використання.


 

 

Рекомендуємо

 

Корпус

Zalman Z1 Plus

Корпус

PcCOOLER PLATINUM LM300 ARGB

Корпус

GAMEMAX PARDO

Корпус Zalman Z1 Plus, без БП, 2xUSB3.0, 1xUSB2.0, 3x120mm Black fans, TG Side Panel, ATX, Black

Корпус PcCOOLER PLATINUM LM300 ARGB CPS чорний Micro ATX/Mini-ITX без БП (LxWxH)375x205x427мм

Корпус GAMEMAX PARDO BLACK

Попередня   Наступна
Попередження

Увага! Сайт працює в режимі обмеженої функціональності.

Ваш браузер не тестувався на сумісність з нашим сайтом, тому JavaScript був відключений.

Розділ товарів і розділ оформлення замовлень буде працювати некоректно.

Скористайтеся одним з найбільш полулярних браузерів останніх версій: Chrome, IE, Opera, FireFox, з включеним JavaScript.

Менеджер
Менеджер інтернет-магазину
764-22-77
Запоріжжя, вул.Троїцька, 11
 
Графік роботи
Телефони
Кофе Lavazza
https://www.itplanet.zp.ua/catalog#p214260
Корпуси Cougar