Мистецтво створення ідеальних напоїв - DELONGHI Dinamica Plus ECAM 370.70 B

 

Кавомашина DELONGHI Dinamica Plus ECAM 370.70 B

 

Бездоганна кава – мрія кожного поціновувача кави, заради якої він готовий вирушити хоч на край світу і витратити будь-які гроші. Але це зовсім необов'язково. Адже можна просто купити кавомашину DeLonghi ECAM 370.70 B Dinamica Plus, щоб готувати улюблений напій самостійно. Власне, готувати його буде кавомашина, а все, що потрібно буде зробити її власнику, вибрати рецепт в меню швидкого доступу або задати параметри приготування, натиснувши кілька клавіш на сенсорній панелі керування. Є й кольоровий інформаційний TFT-дисплей для відображення службової інформації кількома мовами.

За вражаючих можливостей ця модель відрізняється компактністю, її нескладно знайти місце навіть на скромній кухні. Обслуговування та догляд за приладом значно автоматизовані. Через меню налаштувань можна активувати програму самоочищення, декальцинації або настроїти період автовимкнення та ввести інші параметри. Детальна інформація є в інструкції, що додається.

 

 

Також нагадуємо, що на нашому складі

доступна ароматна кава від брендів:

 

Вибрати каву…

Вибрати каву…

Вибрати каву…

Попередня   Наступна
Попередження

Увага! Сайт працює в режимі обмеженої функціональності.

Ваш браузер не тестувався на сумісність з нашим сайтом, тому JavaScript був відключений.

Розділ товарів і розділ оформлення замовлень буде працювати некоректно.

Скористайтеся одним з найбільш полулярних браузерів останніх версій: Chrome, IE, Opera, FireFox, з включеним JavaScript.

Менеджер
Менеджер інтернет-магазину
764-22-77
Запоріжжя, вул.Троїцька, 11
 
Графік роботи
Телефони
ARISTON SG1 50 V
Xiaomi Mi Desktop Monitor 1C BHR4510GL
Kumtel