Оновлена модель із попереднім відключенням автопідігріву - REDMOND RMC-M90

 

Мультиварка Redmond RMC-M90

 

Високі технології та футуристичний дизайн органічно злилися у розробці інженерів REDMOND – мультиварці RMC-M90. Завдяки сенсорній панелі MOTouch та багатофункціональному кольоровому РК-дисплею керувати процесом приготування їжі стало просто: досить легкого дотику пальця. Вам сподобаються нові програми «ХЛІБ» (що об'єднує цикли вистоювання тесту та власне випічки), «ТОМЕННЯ» (відтворює «ефект російської печі»), «ПІЦА» та «ДЕСЕРТИ».

Любителі готувати також оцінять можливості оновленої програми «МУЛЬТИПОВАР»: тепер її температурний діапазон розширився до 170 ° С - у вашому розпорядженні 28 варіантів ручних налаштувань. Чаша з антипригарним керамічним покриттям ANATO (Корея) має надійні ручки з жароміцного пластику, так що тепер діставати з мультиварки гарячу ємність стало ще зручніше і безпечніше.

Програма «МУЛЬТИПОВАР» також дозволяє готувати за технологією су-вид (фр. sous-vide, «під вакуумом»). Продукти готуються кілька годин за низької температури без доступу кисню. Завдяки температурі, що щадить, овочі, м'ясо, риба і птиця зберігають природну текстуру і більшість поживних речовин і вітамінів, виходять максимально соковитими. Для приготування під вакуумом продукти слід поміщати у спеціальні повітронепроникні пакети та герметично запечатувати за допомогою вакуумного пакувальника.

 

Попередня   Наступна
Попередження

Увага! Сайт працює в режимі обмеженої функціональності.

Ваш браузер не тестувався на сумісність з нашим сайтом, тому JavaScript був відключений.

Розділ товарів і розділ оформлення замовлень буде працювати некоректно.

Скористайтеся одним з найбільш полулярних браузерів останніх версій: Chrome, IE, Opera, FireFox, з включеним JavaScript.

Менеджер
Менеджер інтернет-магазину
764-22-77
Запоріжжя, вул.Троїцька, 11
 
Графік роботи
Телефони
Автоматичні кавомашини
Tefal