Інноваційний та стильний девайс - компактний подовжувач з 2 мережевими розетками від ColorWay

 

Мережевий фільтр-подовжувач

СolorWay 2x220V/3xUSB-A/1xUSB-C white

 

Мережевий фільтр-подовжувач СolorWay - компактний подовжувач з 2 мережевими розетками 220в, оснащеними захисними шторками за технологією Child Security Door. Оснащений 3 USB портами, 1 з яких має підтримку технології швидкої зарядки Quick Charge 3.0, та 1 USB-C PD з підтримкою Apple - fast charging.

Розетки та USB-виходи оснащені зручною кнопкою включення і виключення. З його допомогою можна підключати не тільки електро-прилади, а й одночасно заряджати до чотирьох мобільних пристроїв: смартфони, планшети, зовнішні батареї і багато інших пристроїв, які підтримують зарядку від USB і USB-C PD. Контактні групи розеток зроблені з високоякісного мідного сплаву. Корпус виконаний з жароміцного пластика, здатного витримати температуру до 850C °. Є заземлення та захист від перенапруження. Короткий кабель живлення не плутається, а його висока міцність дозволяє подовжувачу висіти біля стіни в точці підключення.
 

Попередня   Наступна
Попередження

Увага! Сайт працює в режимі обмеженої функціональності.

Ваш браузер не тестувався на сумісність з нашим сайтом, тому JavaScript був відключений.

Розділ товарів і розділ оформлення замовлень буде працювати некоректно.

Скористайтеся одним з найбільш полулярних браузерів останніх версій: Chrome, IE, Opera, FireFox, з включеним JavaScript.

Менеджер
Менеджер інтернет-магазину
764-22-77
Запоріжжя, вул.Троїцька, 11
 
Графік роботи
Телефони
Tefal Optigrill
Xiaomi Monitor A27i
Сонячні прожектори Alltop