Ергономічні та зручні - навушники Xiaomi Piston Fresh Bloom Matte

 

Навушники Xiaomi Piston Fresh Bloom Matte

 

Навушники Xiaomi Piston Fresh Bloom Matte поєднують прекрасні характеристики звучання й доступну ціну. Вони виготовлені в легкому й елегантному металевому корпусі з матовою поверхнею. Завдяки цьому вони не ковзають у руках і на них не залишаються відбитки пальців. Дріт має посилення кевларом, завдяки чому він довговічніший, запобігає розтягуванню й поломці внутрішніх контактів. Навушники мають вбудований мікрофон із кнопкою керування. Додатковою особливістю цієї гарнітури стало обладнання системою демпфірування третього покоління. Вага навушників становить всього лише 14 грамів.

Корпус навушників виготовлений з алюмінієвого сплаву, із застосуванням технології анодування металу, зовнішня сторона корпусу піддалася піскоструминній цирконієвій обробці, завдяки цьому була отримана протиковзна витончена текстура, що переливається на світлі й на якій не залишаються відбитки пальців. Амбушури так само виготовлені з високоякісного силікону, який не допустить подразнення й почуття дискомфорту навіть під час тривалого прослуховування музики. У комплект входять 2 додаткові набори силіконових амбушурів (S/L).

Окрім іншого, інженери компанії Xiaomi вбудували в гарнітуру й високочутливий мікрофон, що має чудову систему активного шумозаглушення, завдяки чому вас буде добре чутно за будь-яких зовнішніх чинників, чи то сильний вітер чи завантажений громадський транспорт. До того ж в одному блоці з мікрофоном розташувалася й багатофункціональна кнопка керування музикою й дзвінками.


 

Доступні моделі

 

Навушники

Xiaomi Piston Fresh Bloom Matte Black (ZBW4354TY)

Навушники

Xiaomi Piston Fresh Bloom Matte Silver (ZBW4355TY)

Навушники Xiaomi Piston Fresh Bloom Matte Black

Навушники Xiaomi Piston Fresh Bloom Matte Silver (ZBW4355TY)

Попередня   Наступна
Попередження

Увага! Сайт працює в режимі обмеженої функціональності.

Ваш браузер не тестувався на сумісність з нашим сайтом, тому JavaScript був відключений.

Розділ товарів і розділ оформлення замовлень буде працювати некоректно.

Скористайтеся одним з найбільш полулярних браузерів останніх версій: Chrome, IE, Opera, FireFox, з включеним JavaScript.

Менеджер
Менеджер інтернет-магазину
764-22-77
Запоріжжя, вул.Троїцька, 11
 
Графік роботи
Телефони
Tefal Optigrill
Xiaomi Monitor A27i
Сонячні прожектори Alltop