Нові стандарти звучання - QCY T17

 

Навушники бездротові Xiaomi QCY T17

 

Бездротові навушники QCY T17 дарують до 26 годин яскравого та чистого звучання. Потужний і насичений звук QCY дає можливість насолоджуватися улюбленими хітами в чудовій якості. Зручне сенсорне керування дозволяє легко керувати дзвінками та музикою. Технологія ENC дає можливість спілкуватися навіть у шумній обстановці, а підтримка популярних голосових помічників забезпечує комунікацію за допомогою голосових команд.

При вазі всього 4.2 г (вага одного навушника) навушники не відчуваються у вусі і дозволяють вести звичайний спосіб життя, будь то робота в офісі або тренування на свіжому повітрі. Завдяки ергономічному корпусу та спеціальній формі вкладишів навушники мають оптимальну посадку для комфорту при носінні та максимально чистої та точої трансляції звуку.


Навушники QCY T17 оснащені композитною діафрагмою та вбудованими динамічними драйверами, які відтворюють неймовірно чисті та насичені високі та середні частоти, а також потужні та глибокі баси. У навушниках QCY ви відкриєте для себе нове звучання навіть добре знайомих композицій. А використання кодека ААС підвищує глибину та чистоту звучання та мінімізує затримки відтворення.

 

 

Рекомендуємо

 

Навушники бездротові

Xiaomi QCY T7 White

Навушники бездротові

Xiaomi Haylou GT1 PRO Black

Навушники бездротові

Xiaomi QCY-T12S (Blue) TWS

Навушники бездротові Xiaomi QCY T7 White

Навушники Xiaomi Haylou GT1 PRO

Навушники бездротові Xiaomi QCY-T12S (Blue) TWS

Попередня   Наступна
Попередження

Увага! Сайт працює в режимі обмеженої функціональності.

Ваш браузер не тестувався на сумісність з нашим сайтом, тому JavaScript був відключений.

Розділ товарів і розділ оформлення замовлень буде працювати некоректно.

Скористайтеся одним з найбільш полулярних браузерів останніх версій: Chrome, IE, Opera, FireFox, з включеним JavaScript.

Менеджер
Менеджер інтернет-магазину
222-09-68
Запоріжжя, пр. Соборний, 176
 
Телефоны
Банер график работ
Навушники Навушники Xiaomi Piston Fresh Bloom Matte Black
KUM-1225S
Ariston SG 80