Швидкий дводіапазонний Wi-Fi для всіх пристроїв - Mercusys MR1200G

 

Mercusys MR1200G

 

Mercusys MR1200G - забезпечує швидкість до 1,2 Гбіт / с за стандартом 802.11ac. Діапазон 2,4 ГГц (до 300 Мбіт/с) забезппечує більш широке покриття і підійде для перегляду веб-сторінок, роботи з поштою та соцмережами. Для більш вимогливих завдань, таких як перегляд HD-відео та онлайн-ігри, краще скористатися діапазоном 5 ГГц (до 867 Мбіт / с), що забезпечує більш високу швидкість.

При безлічі одночасних підключень до мережі звичайним роутерам доводиться вибудовувати пристрої в чергу, що гальмує роботу мережі. Завдяки технології MU‑MIMO роутер MR1200G взаємодіє одразу з кількома пристроями, що скорочує час очікування та збільшує ефективність мережі. Чотири зовнішні антени з коефіцієнтом високого посилення 5дБі значно збільшують дальність і потужність сигналу, а технологія Beamforming автоматично виявляє Wi-Fi пристрої і створює спрямований Wi-Fi сигнал, підвищуючи стабільність підключення.Попередня   Наступна
Попередження

Увага! Сайт працює в режимі обмеженої функціональності.

Ваш браузер не тестувався на сумісність з нашим сайтом, тому JavaScript був відключений.

Розділ товарів і розділ оформлення замовлень буде працювати некоректно.

Скористайтеся одним з найбільш полулярних браузерів останніх версій: Chrome, IE, Opera, FireFox, з включеним JavaScript.

Менеджер
Менеджер інтернет-магазину
222-09-68
Запоріжжя, пр. Соборний, 176
 
Телефоны
Банер график работ
QCY T12