Цікава приставка за доступною ціною - Openbox A8 UHD

 

Медіаплеєр OPENBOX A8 UHD

 

Пропонуємо абсолютно нову та дуже цікаву приставку за доступною ціною – Openbox A8 UHD. Openbox A8 UHD може легко дати фору багатьом дорожчим пристроям на ринку. А все завдяки одному з найкращих процесорів в індустрії - Hisilicon Hi3798MV110-H. Не вдаючись у подробиці, досить сказати, що чіткість, соковитість і "природність" зображення, що видається у Openbox A8 UHD просто на неперевершеному рівні (навіть краще ніж у Openbox A6). Швидкість роботи приставки та "всеїдність" до різного контенту так само не засмутить майбутнього власника!

У багатьох може виникнути резонне питання: чи все сучасне мовлення здійснюється "у цифрі", як взагалі може відрізнятися якість зображення? Все вірно, приставки отримують одну й ту саму цифрову послідовність даних із мережі Internet або жорсткого диска під час відтворення фільму. Але далі набувають чинності різні алгоритми обробки та перетворення цих даних, де можлива втрата якості зображення. В результаті на цифровому виході HDMI у різних приставок ми маємо різну якість зображення з того самого джерела.

Алгоритми перетворення та обробки даних знаходяться в модулях самого процесора, можна сказати, що вони закладені в його архітектуру при проектуванні. І як легко побачити в результаті: Hisilicon Hi3798MV110-H видає недосяжну за якістю картинку для багатьох чіпів інших виробників.

 

повний огляд на сайті виробника

 

 

також рекомендуємо звернути увагу на новинку

 

Медіаплеєр Homatics Box Q 4K Android TV

Медіаплеєр Homatics Box Q 4K Android TV

 

Homatics Box Q Android TV - новинка 2021 року - 4K ULTRA HD тв-бокс, сертифікований Google, з підтримкою онлайн-сервісів (Netflix 4K, Youtube, HBO GO, Amazon Prime Video та інших) і відтворення відео, музики і фотографій.

 

Детальніше...

Попередня   Наступна
Попередження

Увага! Сайт працює в режимі обмеженої функціональності.

Ваш браузер не тестувався на сумісність з нашим сайтом, тому JavaScript був відключений.

Розділ товарів і розділ оформлення замовлень буде працювати некоректно.

Скористайтеся одним з найбільш полулярних браузерів останніх версій: Chrome, IE, Opera, FireFox, з включеним JavaScript.

Менеджер
Менеджер інтернет-магазину
222-09-68
Запоріжжя, пр. Соборний, 176
 
Телефоны
Банер Tefal
Роботи Xiaomi