Звільніть час для себе! Робот-пилосос Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 1C

 

Робот-пилосос Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 1C

 

Робот - пилосос Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 1С оснащений вдосконаленими датчиками і інноваційними технологіями для більш якісного і швидкого прибирання в будинку. Сучасна система навігації вибудовує оптимальні маршрути для прибирання, продуктивний двигун забезпечує посилену в порівнянні з попередніми моделями потужність всмоктування. Ємна батарея дозволяє прибрати будинок без перерви на підзарядку, ви зможете управляти роботою пилососа дистанційно за допомогою фірмового додатка на своєму мобільному пристрої.

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 1С працює під управлінням чотирьохядерного процесора Cortex-A7, який забезпечує ефективне функціонування інтелектуальних алгоритмів VSLAM для побудови карти будинку в режимі реального часу. Професійний візуальний датчик OV посилає запити з частотою 50 разів на секунду, оцінює простір, щоб система побудувала точну карту приміщення і сформувала оптимальний маршрут для більш якісного та ефективного прибирання. Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 1С робить сухе і вологе прибирання. Резервуар для води об'ємом 200 мл оснащений інтелектуальною системою контролю подачі води, щоб серветка була досить вологою, і пилосос під час прибирання не залишав мокрі плями або розводи. Рівномірно зволожена серветка щільно прилягає до поверхні і ефективно видаляє плями, бруд, сліди взуття та інші забруднення, залишаючи після себе чисту підлогу.

 


Робот-пилосос Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential
 

Модель робота-пилососа Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential є гідним представником сімейства якісної самостійної техніки за адекватною ціною. Відмінний варіант розумного пристрою за помірну плату з максимальним набором функцій, ультрасучасної навігацією і якісною збіркою.

Сухе і вологе прибирання тепер не проблема, адже робот-пилосос Vacuum-Mop Essential виконує будь-яке завдання беззаперечно. Побудувавши повну карту житла, апарат буде планомірно прибирати у всіх кімнатах по черзі або працювати в певній зоні по потребі. При цьому прилад чітко обходить заборонені рівні і виконує прибирання по строго збудованим розкладом, працюючи практично безшумно і непомітно для оточуючих.

 

Попередня   Наступна
Попередження

Увага! Сайт працює в режимі обмеженої функціональності.

Ваш браузер не тестувався на сумісність з нашим сайтом, тому JavaScript був відключений.

Розділ товарів і розділ оформлення замовлень буде працювати некоректно.

Скористайтеся одним з найбільш полулярних браузерів останніх версій: Chrome, IE, Opera, FireFox, з включеним JavaScript.

Менеджер
Менеджер інтернет-магазину
222-09-68
Запоріжжя, пр. Соборний, 176
 
Телефоны
Роботи Xiaomi
Банер Tefal