Відмінне доповнення до будь-якого інтер'єру - електрочайник Ardesto EKL-1617

 

Електрочайник Ardesto EKL-1617ВL

 

Електрочайник Ardesto EKL-1617 виконаний в стильному дизайні, завдяки чому стане відмінним доповненням до будь-якого інтер'єру кухні або офісного приміщення. Дана модель володіє чудовим потенціалом, а також максимальною безпекою під час експлуатації, так як є автоматичне відключення при відсутності води і захист від перегріву. Двошаровий корпус даного електроприладу виконаний з полікарбонату і нержавіючої сталі, який надає йому не тільки привабливий зовнішній вигляд, але і витримує високі температури нагріву води.

 

Чайник Ardesto

EKL-1617RD

Чайник Ardesto

EKL-1617BN

Чайник Ardesto EKL-1617RD, 1800Вт, 1.7л, підтримка температури (40-60-80-100 ° C), дисковий, двошаровий корпус з внутрішньої колбою з нержавіючої сталі, червоний

Чайник Ardesto EKL-1617BN, 1800Вт, 1.7л, підтримка температури (40-60-80-100 ° C), дисковий, двошаровий корпус з внутрішньої колбою з нержавіючої сталі, коричневий

 

Крім того, потужності нагрівального елементу в 1800 Вт досить, щоб швидко нагріти воду, об'ємом 1,7 л, так що ви зможете насолоджуватися смачним гарячим і улюбленим напоєм, який не матиме сторонніх присмаків і запаху. За допомогою сенсорного управління, яке розташоване на нижній частині електрочайника, ви зможете встановити як підігрів води до необхідної температури, так і підтримувати задане значення. Порадує і те, що корпус Ardesto EKL-1617 при дотику не нагрівається, що вбереже вас від опіків. Чайник можна повертати на підставці на 360 градусів.

Попередня   Наступна
Попередження

Увага! Сайт працює в режимі обмеженої функціональності.

Ваш браузер не тестувався на сумісність з нашим сайтом, тому JavaScript був відключений.

Розділ товарів і розділ оформлення замовлень буде працювати некоректно.

Скористайтеся одним з найбільш полулярних браузерів останніх версій: Chrome, IE, Opera, FireFox, з включеним JavaScript.

Менеджер
Менеджер інтернет-магазину
222-09-68
Запоріжжя, пр. Соборний, 176
 
Телефоны
Банер мультиварка
Банер 70 mai
Банер Frontier