Хрусткі скибочки - тостер Zelmer ZTS7386

 

Тостер Zelmer ZTS7386

 

Як приємно почати ранок з чашечки кави або чаю з хрусткими і ароматними хлібними тостами, які можна доповнити улюбленою начинкою. Адже вони поєднуються як з м'ясними продуктами, так і з солодощами. Тостер Zelmer ZTS7386 створений для тих, хто вважає за краще скибочки рівномірно підсмаженого хрусткого хліба, практично не витрачаючи на це часу. Дана модель виконана у витонченому дизайні, який прекрасно впишеться в інтер'єр вашої кухні.

Тостер Zelmer ZTS7386 оснащений ступінчастим терморегулятором, і має сім режимів підігріву, щоб задовольнити будь-який смак, від трохи підсушеного скибочки, до покритого ароматної хрусткою скоринкою без використання масла. Одночасно можна приготувати два хлібця. Функція Автоцентрірованіе дозволяє якісно підсмажувати тости будь-якого розміру і форми, вони будуть розташовані чітко по центру нагрівачів. Хлібні шматочки виходять ідеально прожарюванні, ніяких недосмажених або підгорілих шматочків.

 

 

Рекомендуємо

 

Тостер

Tefal TT761138

Тостер

Philips Daily Collection HD2516/90

Тостер

Gorenje T1100CLI

Тостер Tefal TT761138, 850Вт, функції: підігріву, розморожування, білий

Тостер Philips Daily Collection HD2516/90, 830Вт, функції: повторного підігріву, розморожування, одностороннього тосту і відміни, нержавіюча / чорний

Тостер Gorenje T1100CLI, 1000Вт, функції: підігріву, розморожування, бежевий

Попередня   Наступна
Попередження

Увага! Сайт працює в режимі обмеженої функціональності.

Ваш браузер не тестувався на сумісність з нашим сайтом, тому JavaScript був відключений.

Розділ товарів і розділ оформлення замовлень буде працювати некоректно.

Скористайтеся одним з найбільш полулярних браузерів останніх версій: Chrome, IE, Opera, FireFox, з включеним JavaScript.

Менеджер
Менеджер інтернет-магазину
222-09-68
Запоріжжя, пр. Соборний, 176
 
Телефоны
з нами тепло
be quit!
Корпуса Deep Cool