Перегляд онлайн ТВ у високій якості - приставка X96Q Pro

 

Медіаплеєр X96Q Pro H313 TV Box 2GB/16GB

 

X96Q Pro це поліпшена модель відомої тв приставки X96Q. Дана модель X96Q Pro має багату комплектацію: 2-х частотний Wifi модуль 2.4 і 5 Ггц Новий процесор Alwinner H313 підтримує декодування H.265, з максимальною роздільною здатністю відео Ultra HD 4K 60FPS. Також дана Smart TV приставка X96Q Pro оновлена ​​відеокарта MaliG31 з підтримкою HDR відео, Open GL ES 3.2 і працює на базі нової операційної системи Android 10.

Модель також має дуже маленькі габаритні розміри, що дозволяє зробити її не помітні в будь-якому інтер'єрі. Приставка X96Q Pro отримала оновлений пластиковий корпус, який став більш модерним. Також з внутрішніх інтерфейсів збереглися 2 USB порту, і також роз'єм Ethernet для підключення проводового інтернету. Також у версії X96Q Pro доданий оптичний аудіо вихід SPDIF. Також було значно оновлено корпус пріставкі- основною відмінністю - доданий текстово-символьний дисплей, на якому відображається поточний час, а також підключені пристрої.

Дана приставка X96Q Pro дозволяє комфортно в онлайн режимі переглядати будь-відеоконтент з інтернету в високій якості FullHD і Ultra HD, як за допомогою онлайн кінотеатрів, Youtube або на пряму з сайтів, а також через спільні зовнішні HDD диски, або Flash накопичувачі. На приставці є встановлений PlayMarket, за допомогою якого можна додатково встановлювати будь-які програми та додатки для Андроїд.

 

Попередня   Наступна
Попередження

Увага! Сайт працює в режимі обмеженої функціональності.

Ваш браузер не тестувався на сумісність з нашим сайтом, тому JavaScript був відключений.

Розділ товарів і розділ оформлення замовлень буде працювати некоректно.

Скористайтеся одним з найбільш полулярних браузерів останніх версій: Chrome, IE, Opera, FireFox, з включеним JavaScript.

Менеджер
Менеджер інтернет-магазину
764-22-77
Запоріжжя, вул.Троїцька, 11
 
Графік роботи
Телефони
TP-Link DECO
Автоматичні кавомашини