Оптимізований мінімалістичний дизайн для повсякденного застосування - Xiaomi Mi Precision Screwdriver

 

Викрутка Xiaomi Mi Precision Screwdriver + 24 насадки

 

Xiaomi Mi Precision Screwdriver - це алюмінієва викрутка з високою якістю й точністю виконання, має 24 магнітні насадки в комплекті. Виріб і біти постачаються в спеціальному анодованому й антикорозійному пеналі, який до того ж має прекрасний дизайн і завдяки округленим краям досить комфортно розміщується в руці користувача. 24 високоточні магнітні насадки виготовлені з інструментальної легованої сталі S2 й забезпечать досить тривалий термін експлуатації біт.

Найкращі сучасні німецькі технології втілилися в цьому інструменті, що гарантує його якість і тривалу роботу. Спеціальна ручка викрутки, виготовлена з анодованого алюмінію, абсолютно не ковзає в руках та обладнана спеціальним ковпачком для зручного обертання викрутки з упиранням у долоню. Завдяки такому механізму можна не перехоплювати ручку, і рука менше втомлюється.

Xiaomi Mi Precision Screwdriver - прекрасний вибір як для побутового застосування, так і в професійній ремонтній діяльності. За допомогою цього інструмента ви зможете легко полагодити ноутбук, планшет, смартфон, годинник, електронні пристрої, а також девайси повсякденного використання. Ретельно продумана форма ручки, ефективне протиковзне покриття й елегантний дизайн виробу забезпечують максимально зручну та швидку роботу.


 

 

Також рекомендуємо

 

Набір інструментів

Cablexpert TK-PRO-02 (71 предметів)

Набір викруток з трещеткой

Xiaomi Duke RS1 Black

Викрутка і набір біт

Cablexpert TK-SD-08

Набір інструментів Cablexpert TK-PRO-02 (71 предметів)

Набір викруток з трещеткой Xiaomi Duke RS1 Black

Викрутка і набір біт, 101 шт Cablexpert TK-SD-08

Попередня   Наступна
Попередження

Увага! Сайт працює в режимі обмеженої функціональності.

Ваш браузер не тестувався на сумісність з нашим сайтом, тому JavaScript був відключений.

Розділ товарів і розділ оформлення замовлень буде працювати некоректно.

Скористайтеся одним з найбільш полулярних браузерів останніх версій: Chrome, IE, Opera, FireFox, з включеним JavaScript.

Менеджер
Менеджер інтернет-магазину
222-09-68
Запоріжжя, пр. Соборний, 176
 
Телефоны
Кондиционеры