Універсальне рішення для бездротового доступу в інтернет - Alcatel HH40V

 

3G/4G роутер Alcatel HH40V

 

Представляємо вашій увазі спрощену версію LTE маршрутизатора HH70 від компанії Alcatel - Alcatel HH40V. Своїми технічними параметрами і зовнішнім виглядом, пристрій дуже схожийна на свого старшого брата, але все ж вони досить сильно відрізняються. 4G роутер Alcatel HH40V оснащений хорошим по продуктивності процесором, а саме - Qualcomm MDM9207 з тактовою частотою роботи 1,2 ГГц. Злагоджена робота і підтримка LTE cat.4 дозволяють пристрою розвивати швидкість інтернет доступу до 150 Мбіт/секунду, при цьому він також розуміє мережі 2G і 3G.

Мобільнє з'єднання може бути передано по кабельному варіанту через Ethernet порт. Вай-фай функціонує на частоті 2,4 ГГц і підтримує одночасно до 32 підключень. Радіус дії зони обслуговування досягає до 100 метрів, без урахування перешкод. Управління маршрутизатором здійснюється через WEB-інтерфейс або мобільний додаток Alcatel Wi-Fi Link. Оскільки в роутері немає вбудованого акумулятора, його можливо використовувати тільки від мережі 220В (блок живлення micro-USB на 5В-2А, є в комплекті). 4G роутер Alcatel HH40V буде працювати по всій території України, так як він володіє двома потрібними смугами в ЛТЕ мережі - це смуга B3 1800MHz і смуга B7 2600MHz. Саме на цих частотах побудована мобільна мережа четвертого покоління в Україні. Використовувати пристрій можна з такими операторами як 3Mob, Lifecell, Vodafone, Київстар.

Наявність антенних портів дозволить використовувати Alcatel HH40V навіть в умовах поганого прийому сигналу. При використанні 3G/4G антен можна сильно підвищити стійкість сигналу і швидкість мобільного з'єднання. Головне правильно підібрати антенний комплект і направити антену в потрібному напрямку. Зазвичай такі комплекти вирішують питання, які виникають з мережею, навіть якщо сигнал взагалі відсутній. Роутер має два роз'єми SMA з підтримкою антенноїMIMO технології. Їх можна знайти на задній частині гаджета за декоративними вставками. Крім антенних портів, на задній частині корпусу можна знайти ще кілька інтерфейсних роз'ємів. Наприклад, роз'єм micro-USB для підключення блоку живлення і два Ethernet порта. Вони служать для кабельного під'єднання пристроїв до роутера, один з яких можна використовувати в режимі LAN, а другий є універсальним і може працювати в LAN/WAN режимах (прийом і віддача інтернет з'єднання). Спереду розташовується кнопка включення/вимикання роутера, праворуч слот для роботи з сім картами мобільних операторів (формат micro-Sim), а праворуч кнопка WPS і ресет.

 

 

Рекомендуємо

 

Роутер 4G

Alcatel HH70

Роутер 4G

Huawei K5161h

Роутер 4G

ZTE MF920U

Роутер 4G Huawei K5161h

Роутер 4G ZTE MF920U 4G LTE USB Wi-Fi роутер, 802.11b/g/n до 600 Мбит/с, 2,4 Ггц, до 150 Мбит/с

Попередня   Наступна
Попередження

Увага! Сайт працює в режимі обмеженої функціональності.

Ваш браузер не тестувався на сумісність з нашим сайтом, тому JavaScript був відключений.

Розділ товарів і розділ оформлення замовлень буде працювати некоректно.

Скористайтеся одним з найбільш полулярних браузерів останніх версій: Chrome, IE, Opera, FireFox, з включеним JavaScript.

Менеджер
Менеджер інтернет-магазину
222-09-68
Запоріжжя, пр. Соборний, 176
 
Телефоны
TEFAL SM157