Компактна ігрова клавіатура від SVEN - KB-G7400

 

Ігрова клавіатура SVEN KB-G7400

 

"Люблю компактні речі, та й місця на столі небагато - хочеться витрачати його якомога економніше. Чому ж усі ігрові клавіатури такі великі?" Якщо вам знайомі такі думки, то у нас для вас є хороша новина - компанія SVEN випустила TKL-клавіатуру KB-G7400, що поєднує невеликий розмір з повною відповідністю високим вимогам, що пред'являються до пристроїв для кіберспорту. Завдяки відмові від цифрового блоку, який більшість геймерів рідко використовують та компактному розташуванню клавіш вдалося відчутно зменшити її габарити.


При цьому розробникам вдалося зберегти переваги повноформатних рішень в лінійці. Всі 12 верхніх клавіш можуть виконувати мультимедійні функції при натисканні кнопки-модифікатора Fn, присутні індикатори режимів роботи й навіть кнопки Shift вкорочувати не довелося. Також є можливість блокування клавіші Win, яка доволі часто стає в нагоді в іграх. Зовнішній вигляд теж на висоті - підсвічування з регулюванням яскравості та «дихаючим» режимом робить з SVEN KB-G7400 справжню окрасу ігрового місця, а заодно - допомагає орієнтуватися в розташуванні клавіш при недостатньому освітленні.

Чимало уваги приділено ергономіці - клавіші мають зручну форму і приємний хід, є ніжки для розташування клавіатури під нахилом. Ну і, звичайно, не обійшлося без властивих для кіберспортивних продуктів рішень, націлених на підвищення рівня надійності й комфорту використання. Наприклад, кабель для підключення довжиною 1,8 метра поміщений в міцну оплітку, що запобігає його заплутуванню та зберігає від ушкоджень. Компанії SVEN вдалося довести, що справжня ігрова клавіатура цілком може бути компактною.

 

 

Рекомендуємо

 

Клавіатура

SVEN KB-G8000 USB black, підсвічування

НОВИНКА!

Клавіатура

SVEN Standard 303 USB, чорна

Клавіатура

SVEN KB-E5700H

Клавіатура ігрова SVEN KB-G8000 USB black, підсвічування

Клавіатура SVEN Standard 303 USB, чорна

Клавіатура SVEN KB-E5700H

Попередня   Наступна
Попередження

Увага! Сайт працює в режимі обмеженої функціональності.

Ваш браузер не тестувався на сумісність з нашим сайтом, тому JavaScript був відключений.

Розділ товарів і розділ оформлення замовлень буде працювати некоректно.

Скористайтеся одним з найбільш полулярних браузерів останніх версій: Chrome, IE, Opera, FireFox, з включеним JavaScript.

Менеджер
Менеджер інтернет-магазину
222-09-68
Запоріжжя, пр. Соборний, 176
 
Телефоны
Mi Band 4 NFC
Банер Zelmer