Мінімалістична миша від компанії Fantech - Fantech X12 Cyber

 

Миша Fantech X12 Cyber

 

Fantech Cyber X12 - мінімалістична миша від Fantech. Дана модель ігрової мишки здатна задовольнити всі бажання користувачів, оскільки включає в себе багатий функціонал і володіє стильним дизайном. Корпус моделі виконаний у класичному стилі, і доповнено яскравою RGB підсвіткою, яка робить мишку більш привабливою і сучасною. Форма корпусу має двосторонній напрямок, тому ви можете зручно використовувати мишу незалежно від захоплення. Плавні лінії акуратно згинаються, наслідуючи форми руки, що робить мишу ще зручніше до використання.

Дана модель має високотехнологічний сенсор Avago 5050, який забезпечує її чутливість відгуку в 2400 DPI, що дозволить повною мірою розкрити ігровий потенціал користувача, незалежно від гри. Кабель ігрової миши покриває спеціальний захисний нейлон, який запобігає виникнення випадкових перегинів. Fantech Cyber X12 зможе задовольнити вимоги будь-якого користувача.

 

 

Ще миши від Fantech

 

Миша

Fantech X15 Phantom (Black)

Миша

Fantech X5S Zeus (Black)

Миша

Fantech X9 Thor (Black)

Миша Fantech X15 Phantom (Black)

Миша Fantech X5S Zeus (Black)

Миша Fantech X9 Thor (Black)

Попередня   Наступна
Попередження

Увага! Сайт працює в режимі обмеженої функціональності.

Ваш браузер не тестувався на сумісність з нашим сайтом, тому JavaScript був відключений.

Розділ товарів і розділ оформлення замовлень буде працювати некоректно.

Скористайтеся одним з найбільш полулярних браузерів останніх версій: Chrome, IE, Opera, FireFox, з включеним JavaScript.

Менеджер
Менеджер інтернет-магазину
222-09-68
Запоріжжя, пр. Соборний, 176
 
Телефоны
Кондиционеры