Практична клавіатура з розкішним дизайном - бездротова Bluetooth-клавіатура Xiaomi MiiiW AIR85+

 

 

Бездротова клавiатура Xiaomi MiiiW AIR85+ Bluetooth Dual Mode

 

Раді запропонувати Вам новинку - бездротову Bluetooth-клавіатуру від бренду Xiaomi - Xiaomi MiiiW AIR85+. Xiaomi MiiiW AIR85+ - практична клавіатура з розкішним дизайном. Довжина виробу - 408 мм, товщина - 23.6 мм. Вся основа і верхня кришка клавіатури на 100% виконані з алюмінієвого сплаву, анодована поверхня, забезпечує хорошу стійкість виробу до подряпин. Також, в конструкції клавіатури застосовується практичний ABS-пластик. Корпус клавіатури має кут нахилу 6С, що робить процес набору тексту більш природним і зручним.

Замість традиційного квадратного типу клавіш система Keycaps на клавіатурі Xiaomi MiiiW AIR85+ була змінена на класичну, як на старій друкарській машинці. Це робить клавіатуру особливою. На додаток до оснащення Bluetooth-з'єднання, клавіатура також має бездротове з'єднання RF 2.4 ГГц. Застосування обох способів бездротового з'єднання на клавіатурі, дозволить користувачам підключатися і вводити дані на 2 пристроях одночасно.

Перемикання між пристроями досить просте та швидке, за допомогою тільки однієї функціональної клавіші. В якості елементів живлення для бездротової клавіатури використовуються 2 батарейки AAA типу (купується окремо).

 

Попередня   Наступна
Попередження

Увага! Сайт працює в режимі обмеженої функціональності.

Ваш браузер не тестувався на сумісність з нашим сайтом, тому JavaScript був відключений.

Розділ товарів і розділ оформлення замовлень буде працювати некоректно.

Скористайтеся одним з найбільш полулярних браузерів останніх версій: Chrome, IE, Opera, FireFox, з включеним JavaScript.

Менеджер
Менеджер інтернет-магазину
222-09-68
Запоріжжя, пр. Соборний, 176
 
Телефоны
Банер Zelmer
Mi Band 4 NFC