Розумна. Безпечна. Легка. Домашня Wi-Fi камера TP-Link Tapo C100

 

Домашня Wi-Fi камера TP-Link Tapo C100

 

TP-Link Tapo C100- цифрова камера з кутом огляду на 360 градусів по горизонталі і до 114 градусівпо вертикалі. Забезпечує якісну зйомку відео з роздільною здатністю HD 1080p, підтримує функцію нічного бачення на відстані до 9 м. Камера здатна здійснювати детекцію руху, надсилаючи повідомлення про його виявлення. Доступне налаштування світлової та звукової сигналізації для відлякування небажаних гостей. Завдяки цьому можна встановити камеру при вході в оселю чи гараж.

Оснащена вбудованим мікрофоном і динаміком. Завдяки їм користувачу доступний двосторонній зв'язок, наприклад, щоб спостерігати за своїм домашнім улюбленцем і нагадувати йому голосом, що залишене печиво на столі не для нього.  Пристрій підтримує карти microSD до 128 ГБ, на яких буде відбуватися збереження записаних даних. Карта у комплекті до камери не поставляється. Доступне голосове управління, адже камера працює з Google Assistant і Amazon Alexa.

 

 

також рекомендуємо IP-камеру від TP-Link Tapo C200

 

IP-Камера TP-Link Tapo C200

IP-камера TP-Link Tapo C200

 

Tapo C200 - компактна камера, призначена для організації віддаленого відеоспостереження за кімнатою або будь-яким іншим приміщенням. Вона виконана в направленому поворотному корпусі з приємним дизайном, завдяки чому буде гармонійно виглядати практично в будь-якому місці. Tapo C200 оснащується 1 / 2.9" CMOS сенсором, здатним вести запис відео з роздільною здатністю 1920х1080 пікселів і частотою 15 к / с.

 

Докладніше...

Попередня   Наступна
Попередження

Увага! Сайт працює в режимі обмеженої функціональності.

Ваш браузер не тестувався на сумісність з нашим сайтом, тому JavaScript був відключений.

Розділ товарів і розділ оформлення замовлень буде працювати некоректно.

Скористайтеся одним з найбільш полулярних браузерів останніх версій: Chrome, IE, Opera, FireFox, з включеним JavaScript.

Менеджер
Менеджер інтернет-магазину
222-09-68
Запоріжжя, пр. Соборний, 176
 
Телефоны
Маршрутизатор Xiaomi WiFi Mi AloT Router AX3600
Банер альфа-банк