Оновлена ігрова миша від компанії Fantech - X5S Zeus

 

Миша Fantech X5S Zeus

 

Fantech Zeus X5s - оновлена ​​ігрова миша від компанії Fantech. Головною особливістю даної моделі є приємний дизайн і висока швидкість відгуку. Завдяки інноваційному сенсору, оснащеному перемикачем режимів DPI, діапазон чутливості мишки досягає близько 4800 DPI. Користувачі можуть самостійно регулювати його в межах від 200 до 4800 DPI. Дизайн моделі зроблений в простому і лаконічному стилі, що робить його не менш привабливим. Матове покриття корпусу відмінно поєднується з навколишнім стилем, тому мишка буде не тільки корисним, але і вельми привабливим девайсом.

Спеціальні технічні перемикачі, встановлені під кнопками, дозволяють витримувати більше 10-и мільйонів натискань, без виникнення западання і поломок. Загальна форма мишки дозволяє зручно брати її будь-яким хватом, незалежно від положення мишки. Вага мишки становить 126 грам, тому навантаження на руки геймера буде мінімальною. А ось ковзання мишки по ігровій поверхні практично ідеальним. Основною зміною в даній мишці на відміну від Fantech Zeus X5 стало підсвічування, яке отримало 11 режимів роботи і з'явилася фізична кнопка регулювання підсвічування, яка працює без установки програмного забезпечення.

 

 

Ще миши від Fantech

 

Миша

Fantech X16 Thor II (Black)

Миша

Fantech VX7 Crypto (Black)

Миша

Fantech X12 Cyber (Black)

Миша Fantech X16 Thor II (Black)

Миша Fantech VX7 Crypto (Black)

Миша Fantech X12 Cyber (Black)

Попередня   Наступна
Попередження

Увага! Сайт працює в режимі обмеженої функціональності.

Ваш браузер не тестувався на сумісність з нашим сайтом, тому JavaScript був відключений.

Розділ товарів і розділ оформлення замовлень буде працювати некоректно.

Скористайтеся одним з найбільш полулярних браузерів останніх версій: Chrome, IE, Opera, FireFox, з включеним JavaScript.

Менеджер
Менеджер інтернет-магазину
222-09-68
Запоріжжя, пр. Соборний, 176
 
Телефоны
Банер альфа-банк