Потужна, компактна і функціональна помічниця на кухні - Rotex RMC503-B

 

Мультиварка Rotex RMC503-B

 

Rotex RMC503-B - це потужна, компактна і функціональна помічниця на кухні, в якій ви завжди будете впевнені. Мультиварка володіє ергономічною формою з невеликими габаритами і досить легким вагою. Завдяки цьому, вона не займає багато місця на кухні, а тепле повітря під час готування швидко розподіляється по всій конструкції мультиварки.

Все управління пристроєм відбувається за допомогою дисплея і кнопкової панелі, на якій безліч покажчиків і підказок для швидкого вибору потрібних програм для готування. На кнопкової панелі ви побачите весь можливий функціонал, який дозволить вам вибирати ті чи інші настройки, програми, температури або ж таймер.

 

 

Рекомендуємо

 

Мультиварка

Moulinex CE5011 32

Мультиварка

Rotex RMC532-W

Мультиварка

MOULINEX CE5A0F32

Мультиварка Moulinex CE5011 32

Мультиварка Rotex RMC532-W, 900Вт, 5л, дисплей, мраморно-керамическая чаша, 31 программа, жарка, йогурт, выпечка, стерилизация, пастеризация, функции: отсрочка старта, поддержка температуры, детское меню, натуральное меню, 3D нагрев, белый/серебристый

Мультиварка-скороварка MOULINEX CE5A0F32, 1000Вт, 5л, скороварка, дисплей, антипригарная чаша, 21 программа, жарка, йогурт, выпечка, функции: отсрочка старта, поддержка температуры, мультишеф

Попередня   Наступна
Попередження

Увага! Сайт працює в режимі обмеженої функціональності.

Ваш браузер не тестувався на сумісність з нашим сайтом, тому JavaScript був відключений.

Розділ товарів і розділ оформлення замовлень буде працювати некоректно.

Скористайтеся одним з найбільш полулярних браузерів останніх версій: Chrome, IE, Opera, FireFox, з включеним JavaScript.

Менеджер
Менеджер інтернет-магазину
222-09-68
Запоріжжя, пр. Соборний, 176
 
Телефоны
Банер альфа-банк