Нова комбінована телеприставка World Vision - T624M3

 

Цифровий ефірний DVB-T2 ресивер World Vision T624M3

 

Новинка - нова комбінована телеприставка World Vision T624M3 базується на високопродуктивному процесорі GUOXIN GX6701, підтримує прийом цифрового ТВ в стандартах ефірного DVB-T/T2 та кабельного DVB-C телебачення. Дана модель являє собою оновлену модифікацію телеприставки T62M3, але вже з новим апаратним забезпеченням та новою графічною оболонкою яка за зручністю управління не поступається попередній, усі програмні зміни ретельно опрацьовані та змінені тільки на підвищення стабільності роботи нового програмного забезпечення.

У телеприставки World Vision T624M3 встановлений добре зарекомендувавший себе тюнер MaxLinear MXL608, він має гарну чутливість прийому DVB-T/T2 та DVB-C сигналу,в результаті користувач отримує стабільність трансляції та якісне цифрове зображення на екран свого телевізора. Як і у всіх нових моделях цифрових телеприставок World Vision,присутня можливість підключення пристрою до бездротової мережі через зовнішній USB Wi-Fi адаптер, оскільки не всі моделі адаптерів підходять для реалізації такого виду з'єднання,то докладна інформація зазначена в характеристиках на пристрій.

При підключенні до мережі інтернет користувач отримує додатковий програмний функціонал,це оновлення програмного забезпечення через мережу інтернет, інформація про прогноз погоди на тиждень в додатку "Погода", плеєр IPTV для перегляду інтернет трансляцій ТВ каналів,онлайн-кінозал Мегого з величезною медіатекою фільмів, серіалів і мультфільмів, RSS новини.

 

 

також рекомендуємо

 

Цифровий DVB-T2 ресивер

World Vision T624D2

Новинка!

Цифровий DVB-T2 ресивер

World Vision T624M2

Новинка!

Цифровий DVB-T2 ресивер

World Vision T624D3

Новинка!

Цифровий ефірний DVB-T2 ресивер World Vision T624D2

Цифровий ефірний DVB-T2 ресивер World Vision T624M2

Цифровий ефірний DVB-T2 ресивер World Vision T624D3

Предыдущая   Следующая
Предупреждение

Внимание! Сайт работает в режиме ограниченной функциональности.

Ваш браузер не тестировался на совместимость с нашим сайтом, поэтому JavaScript был отключен.

Раздел товаров и раздел оформления заказов будет работать некорректно.

Воспользуйтесь одним из наиболее полулярных браузеров последних версий: Chrome, IE, Opera, FireFox, с включенным JavaScript.

Прайс-лист
Менеджер
Менеджер інтернет-магазину
222-09-68
Запорожье, пр. Соборный, 176
 
Телефоны
Банер альфа-банк