Практична і надійна - SVEN KB-E5700H

 

Клавіатура SVEN KB-E5700H

 

Клавіатури від компанії SVEN - це завжди не тільки практичні і надійні, але і дуже привабливі зовні пристрої. Черговий доказ тому - SVEN KB-E5700H, що поєднує витончений slim-дизайн з водостійкістю і великими можливостями по управлінню мультимедійними функціями ПК. Вона містить 104 клавіші, верхній ряд яких можетосуществлятьдополнітельниедействіяпрі натисканні кнопки-модифікатора Fn, зручно розташувалася праворуч від пробілу.

SVEN KB-E5700H поєднує повнорозмірні клавіші Shift з вузькою Enter, яку вважають за краще багато користувачів. Розмір інших клавіш стандартний, натискаються вони з точно вивіреним зусиллям і без зайвих звуків. Захист від води здається "додатковою функцією" лише до того моменту, коли рідина виявиться на вашому робочому столі. Можливо, цього не станеться ніколи, але забезпечити собі додатковий захист і можливість простіше очищати клавіатуру від забруднень буде далеко не зайвим.

До комп'ютера клавіатура підключається за допомогою кабелю USB довжиною 1,5 метра. Наее верхній панелі розташовуються два USB-порту, що дуже зручно: тепер не потрібно буде тягнутися до системного блоку для підключення зовнішнього накопичувача або, наприклад, гарнітури. Розповідати про достоїнства SVEN KB-E5700H можна довго, але краще один раз побачити.


 

 

Рекомендуємо

 

Клавиатура

SVEN KB-E5500

Клавіатура

SVEN KB-S300

Клавіатура

SVEN Standard 303

Клавиатура SVEN KB-E5500, чорний

Клавіатура SVEN KB-S300, срібло, USB

Клавіатура SVEN Standard 303 USB, чорна

Предыдущая   Следующая
Предупреждение

Внимание! Сайт работает в режиме ограниченной функциональности.

Ваш браузер не тестировался на совместимость с нашим сайтом, поэтому JavaScript был отключен.

Раздел товаров и раздел оформления заказов будет работать некорректно.

Воспользуйтесь одним из наиболее полулярных браузеров последних версий: Chrome, IE, Opera, FireFox, с включенным JavaScript.

Прайс-лист
Менеджер
Менеджер інтернет-магазину
222-09-68
Запорожье, пр. Соборный, 176
 
Телефоны
Банер альфа-банк